MEBLE-KRAKÓW.NET.PL

Pupularne meble,ciekawe aranżacje, inspirujące porady

Sofy

Ergonomia salonu – czyli o sofach modułowych

Ergonomia salonu – czyli o sofach modułowych

Jak powinien wyglądać idealny salon? Jakich mebli i wyposażenia nie może tutaj zabraknąć? Według ankietowanych to właśnie sofa jest numerem jeden. To ona definiuje to miejsce i zajmuje najwięcej miejsca. Jednak co zrobić, gdy mamy problem z miejscem – za dużo? Za mało? Na wszystko znajdzie się korzystne rozwiązanie!

Salon. Miejsce spędzania czasu całej rodziny. Po powrocie ze szkoły czy pracy. Wieczory i weekendy. To właśnie tutaj odbywają się długie rozmowy do rana, najlepsze seanse filmowe czy poważne rozmowy. Jak sobie pomyślimy o tym pomieszczeniu, pierwsze co nam się pojawia przed oczami to.. sofa! Przy jej wyborze musimy się kierować różnymi zmiennymi – kolor, obicie, wzornictwo, wielkość, pojemność! Aż głowa może nas rozboleć. A co, gdy spodoba nam się taka, która zupełnie nie będzie pasować do pomieszczenia, bo jest za duża, albo za mała – tak przecież też może być. Nie kupimy jej, bo chodzi przecież o ergonomię salonu i naszą wygodę. Ale mamy tutaj zupełnie inne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających klientów.

(ZOBACZ: Piękny i komfortowy salon zaczyna się od rozkładanej sofy)

Sofa modułowa. Proste i jakże cudowne rozwiązanie. Na czym ono polega? Na tym, że rozwiązuje każdy problem. Teraz jedyne, co może stanowić problem to kolor i rodzaj obicia. W przypadku sofy modułowej, samodzielnie ją tworzymy – dla jednej, dwóch, więcej osób. Prosta, podkowa czy może tradycyjny narożnik. Można dodawać ekstra elementy, jak barek, stolik czy miejsce na szklanki jak w podłokietnikach samochodowych. Brzmi interesująco? I tak też jest! Sofy modułowe to rozwiązanie praktycznie do każdego wnętrza, czy to dużego czy też małego. Tym sposobem możemy stworzyć mebel idealny, który poprawi ergonomię naszego salonu i sprawi, że będzie on jeszcze wygodniejszy, przyjemniejszy i stanie się pomieszczeniem idealnym. Do rozmów, imprez, seansów filmowych czy dla snu. Sofy modułowe praktycznie nie mają ograniczeń, tworzysz ją od podstaw, tak jak chcesz. Bo to Tobie ma być wygodnie!

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sof modułowych dostępną pod tym adresem: http://www.designer.ski/pol_m_Sofy_modulowe-203.html

Udostępnij

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.