MEBLE-KRAKÓW.NET.PL

Pupularne meble,ciekawe aranżacje, inspirujące porady

Oświetlenie

Lampy industrialne coraz bardziej popularne

Lampy industrialne coraz bardziej popularne

Styl industrialny staje się coraz popularniejszy, a różne elementy właśnie na niego stylizowane coraz częściej wykorzystywane są podczas wystroju domów i mieszkań. Doskonale sprawdzają się chociażby w kuchniach czy pokojach dziennych.

Potężne, często metalowe konstrukcje, które kojarzą nam się z fabrykami czy magazynami, coraz częściej pojawiają się w naszym domu. Warto zauważyć, że nie są to dokładnie te same produkty, ale tylko na nie stylizowane. Nie zmienia to jednak faktu, że styl industrialny jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie, a wykończenie domu czy mieszkania w takim właśnie stylu jest coraz bardziej atrakcyjne. Ogromny ukłon dla producentów lamp, mebli i ozdób, którzy w doskonałym stylu łączą właśnie industrialne rozwiązania z nowoczesnością. W ten sposób powstają produkty unikatowe i świetnie wyglądające, które doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz – zarówno kuchni, jak pokoi dziennych i sypialni. Warto zastanowić się, czy nie pójść właśnie w tę stronę podczas kolejnego remontu.

(ZOBACZ: Żarówki dekoracyjne coraz bardziej popularne)

Lampy z charakterem

Wśród produktów dostępnych w sprzedaży zdecydowanie najciekawiej prezentują się lampy, ponieważ w bardzo ciekawy sposób nawiązują one do industrialnego stylu. Często wykorzystywany jest gięty metal, do tego dochodzi szkło oraz – co zdarza się bardzo często – w pełni widoczna żarówka. Ciekawym rozwiązaniem są także lampy wykonane z betonu czy sznurowane. Mają one charakter, ale trzeba pamiętać o jednym – styl industrialny najlepiej komponuje się, gdy wszystkie elementy wystroju do siebie pasują. Dlatego kupno lampy powinno nieść za sobą kolejne zakupy, które pozwolą na zachowanie jednakowego stylu w całym pomieszczeniu. Najwięcej znaleźć można lamp kuchennych, ale dostępne są również te pokojowe. Wybór jest obecnie ogromny, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

(ZOBACZ: Lampa druciana – hit czy kit?)

Rozwiązania dla odważnych

Obecnie panuje moda na kupowanie mebli pewnych, sprawdzonych, ale jednocześnie niezwykle nudnych. Nic dziwi więc, że pojawia się coraz więcej rozwiązań odważnych skierowanych do osób, które chcą w ciekawy sposób urozmaicić swoje wnętrze. Styl industrialny pasuje najlepiej do większych, wysokich pomieszczeń, ale swobodnie można z niego skorzystać również w mieszkaniach czy mniejszych domach. Chodzi przede wszystkim o to, żeby dobierać produkty zgodnie z ich przeznaczeniem i dodatkowo, żeby stanowiły całość. Podstawą są piękne industrialne lampy i żyrandole – świetnym pomysłem jest rozpoczęcie tworzenia projektu właśnie od źródeł światła, ponieważ wokół nich najłatwiej dobudować pozostałe elementy wystroju. Jeśli pragniesz posiadać taką lampę znajdzie je na stronie sklepu Designer.ski

Udostępnij

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.